Profile drewnopodobne

Doskonale wiemy, że dla naszych Klientów oprócz usług realizowanych na najwyższym poziomie liczy się również nowoczesne, niebanalne wzornictwo. Nie dziwi więc fakt, że poszukując oryginalnych i efektownych rozwiązań chętnie zwracają się Państwo właśnie do nas.

Dlaczego?

Ponieważ naszą specjalnością jest sublimacja profili aluminiowych i stalowych, na które trwale nanosimy powłoki drewnopodobne. Pozwala to na uzyskanie pożądanych efektów dekoracyjnych, czyli kolorystyki oraz usłojenia do złudzenia przypominających te typowe dla występującego w naturze surowca. Przygotowane w ten sposób komponenty wykorzystywane są do budowy ogrodzeń, a konstrukcje te zawsze świetnie komponują się zarówno z charakterem budynku, jak i znajdującą się w jego otoczeniu zielenią.

Sublimacja profili stalowych i aluminiowych – profesjonalna i kompleksowa obsługa

Nasza firma świadczy usługę wykonywania powłok drewnopodobnych metodą sublimacji na profilach aluminiowych oraz stalowych.

Technologia sublimacji polega na pokryciu elementu specjalnym lakierem proszkowym a następnie na lakierowaną powierzchnię przenosi się wybrany wzór. Finalizacją procesu jest uzyskanie powłoki drewnopodobnej charakteryzująca się oryginalnym wyglądem i wysoką odpornością. Dostępne wzory wykonywane metodą Decoral System są dostępne na stronie:

www.decoral-system.com
  • przy każdym profilu należy wziąć pod uwagę odpad ok. 20 mm z każdej strony
  • maksymalne gabaryty profili: 7,00 m x 0,6 m x 0,15 m
  • powierzchnia jest liczona następująco: obwód kształtownika x długość

Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów dotyczących powłok drewnopodobnych. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania Klientów, a Państwo przekonają się, jak wiele atutów posiadają proponowane przez nas rozwiązania.

Dostępna paleta podstawowych kolorów:
MAHAGONI

Ta wyjątkowo elegancka powłoka drewnopodobna to uczta dla oczu Klientów ceniących sobie dyskretny urok naturalnego surowca ukrytego pod postacią profili aluminiowych lub stalowych. Mahoniowy brąz świetnie zaprezentuje się w towarzystwie elementów murowanych lub gabionów.

DOUGLAS

Propozycja dla Klientów ceniących sobie wyraziste rozwiązania. Pokryte powłoką drewnopodobną w jasnym kolorze profile aluminiowe i stalowe pozwolą na estetyczne i efektowne wykończenie ogrodzenia wokół prywatnej posesji lub innego obiektu użytkowego spełniającego reprezentacyjną rolę.

PINE

Rozwiązanie inspirowane klasyką. Powłoka drewnopodobna w kolorze zawsze modnej sosny z pewnością zachwyci Klientów ceniących sobie ponadczasową elegancję. Profile aluminiowe i stalowe sublimowane metodą Decoral System świetnie sprawdzą się w swojej roli, tworząc wyjątkowe ogrodzenie.

GOLDEN OAK

Ogrodzenie zbudowane z elementów doskonale imitujących deski w kolorze złotego dębu, ale wykonane z profili aluminiowych lub stalowych? Teraz to możliwe! Usługa sublimacji metodą Decoral System pozwala na trwałe pokrycie komponentów efektowną i odporną na działanie niekorzystnych czynników powłoką drewnopodobną.

systemów ogrodzeń

Gatlo system

  • NIP: 5993171056
  • ul. Prosta 8
  • 66-470 Kostrzyn nad Odrą
  • woj. lubuskie