Modele ogrodzeń aluminiowych w ofercie


Ogrodzenia aluminiowe i systemy ogrodzeń

W oparciu o preferencje i wymagania naszych klientów stworzyliśmy dziesiątki wzorów, które łatwo dopasować zarówno do tradycyjnej, jak i nowoczesnej zabudowy. Aluminiowe systemy ogrodzeń zapewnią kontrolę dostępu do Twojej posesji. Poza swoją funkcjonalnością, gwarantują także estetyczny wygląd przestrzeni zewnętrznej, która zyska niepowtarzalny charakter. Przedstawiamy rozwiązanie, które chroniąc Twoją prywatność, dba jednocześnie o estetykę posesji.

W ofercie znajdziesz elementy takie jak:
- przęsła,
- furtki,
- bramy skrzydłowe,
- bramy przesuwne samonośne.

Dostępne w ofercie nowoczesne ogrodzenia aluminiowe malowane są innowacyjną i przyjazną dla środowiska technologią malowania proszkowego, przez co zyskują długoletnią trwałość i odporność na zmienne warunki pogodowe. Wszystkie elementy możesz dopasować do swoich potrzeb indywidualnie wybierając rodzaj i kolor powłoki, dodatkowe wyposażenie czy rozstaw lameli. Wszystko po to, by ostateczny produkt spełnił Twoje oczekiwania i pozwolił cieszyć się funkcjonalnością przestrzeni.

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe to system służący nie tylko użyteczności, ale także dekoracji. Jako element zewnętrzny, pełni zatem rolę wizytówki posesji. Dlatego tak ważne jest, aby komponował się z pozostałą architekturą oraz jej stylistyką. W naszej ofercie dostępny jest szereg rozwiązań umożliwiających dopasowanie proponowanych systemów do pozostałych elementów, a pośród nich: możliwość wyboru dowolnej barwy lub wykonanie metodą sublimacji powłoki drewnopodobnej dostępnej w kilku wariantach kolorystycznych.

Przęsło składa się z poziomych, bądź pionowych lameli. Łatwość montażu naszych systemów oraz możliwość regulacji rozstawu lameli pozwala na dostosowanie projektu do indywidualnych życzeń klienta.
Furtka posiada regulowane zawiasy ze stali nierdzewnej oraz nierdzewne śruby. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w pochwyt lub klamkę ze stali nierdzewnej.
Brama skrzydłowa jest funkcjonalnym rozwiązaniem stosowanym wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na zamontowanie bramy przesuwanej. Jest to rozwiązanie eleganckie i łatwiejsze w montażu.
Brama przesuwna samonośna - jej wielką zaletą jest to, że bardzo łatwo się otwiera. Charakteryzują się brakiem wykorzystania jakichkolwiek prowadnic umieszczonych wzdłuż linii bramy. Samonośna konstrukcja bramy sprawia, że nie musimy martwić się o zalegający śnieg, lód czy zamarznięte liście blokujące płynność ruchu, ponieważ nie ma ona styku z podłożem.

gatlo system

Gatlo system

  • NIP: 5993171056
  • ul. Prosta 8
  • 66-470 Kostrzyn nad Odrą
  • woj. lubuskie